
Қуыруға арналған таба ProHotel HL0212B
- Бар
- Коды:119764
33 565 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel HL0212B табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукцияны қоса алғанда, кез келген қыздыру түрі бар пештерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым құйылған алюминийден, тұтқасы пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жабыспайтын жабын
- Ыңғайлы тұтқа
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4021656 |
| Биіктігі | 15 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | алюминий |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 33 565 ₸


