
Қуыруға арналған таба ProHotel HL0202B
- Бар
- Коды:119757
35 510 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel HL0202B табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Бұйым құйылған алюминийден, тұтқасы пластиктен жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Жабыспайтын жабын
- Ыңғайлы тұтқа
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4021650 |
| Биіктігі | 50 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 35 510 ₸


