
ProHotel Ember Cast Matt HE720B таба
- Бар
- Коды:304694
13 455 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ember Cast Matt HE720B табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Бұйым шойыннан жасалған, ол беріктігімен және беріктігімен ерекшеленеді.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1440 келі |
| Биіктігі | 50 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Серия | Ember Cast Matt |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 195 мм |
- Бағасы: 13 455 ₸


