
Қуыруға арналған таба ProHotel HE1603
- Бар
- Коды:119769
12 346 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel HE1603 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде пештерде, конвекциялық пештерде, қуыру және наубайхана шкафтарында кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4020718 |
| Биіктігі | 45 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 12 346 ₸


