
Фаджитосқа арналған таба ProHotel Ember Cast Matt 12034B-18B
- Бар
- Коды:304693
15 288 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ember Cast Matt 12034B-18B табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау және фажитоларға қызмет көрсету үшін қолданылады. Бұйым шойыннан жасалған, ол беріктігімен және беріктігімен ерекшеленеді, тұғыр ағаштан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қара, қызыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шойын |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1125 келі |
| Биіктігі | 43 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Серия | Ember Cast Matt |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 120 мм |
- Бағасы: 15 288 ₸


