
ProHotel Ember құйылған таба Matt HER22B
- Бар
- Коды:304692
19 009 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ember Cast Matt HER22B табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Бұйым шойыннан жасалған, ол беріктігімен және беріктігімен ерекшеленеді, сабы - ағаштан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қара, қара ағаш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1730 келі |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Серия | Ember Cast Matt |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 225 мм |
- Бағасы: 19 009 ₸


