
Қуыруға арналған таба ProHotel HER24
- Бар
- Коды:119771
18 262 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel HER24 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукцияны қоса алғанда, кез келген қыздыру түрі бар пештерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Тұтқасы ағаштан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Ыңғайлы тұтқа
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4020721 |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 245 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 245 мм |
- Бағасы: 18 262 ₸


