
ProHotel Ember Cast Matt HE924B фаджитосына арналған таба
- Бар
- Коды:304695
27 401 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ember Cast Matt HE924B табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау және фажитоларға қызмет көрсету үшін қолданылады. Модель алынбалы тұтқамен жабдықталған. Бұйым шойыннан жасалған, ол беріктігімен және беріктігімен ерекшеленеді, тұғыр ағаштан жасалған.
Таба индукциялық пештерді қоса алғанда, пештердің барлық түрлерімен үйлесімді.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қара, сүректі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | шойын |
| Серия | Ember Cast Matt |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 27 401 ₸


