
ProHotel BAR59 қазаны
- Бар
- Коды:119676
37 046 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BAR59 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукцияны қоса алғанда, кез келген қыздыру түрі бар пештерде тағамдардың кең ауқымын дайындау үшін қолданылады. Түбі жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз ету үшін илектелген астыңғы дискімен (түбі капсула) үш есе жоғары температурада престеу арқылы жасалған. Бұйым сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Түйіспелі дәнекерлеумен бекітілген ыңғайлы тұтқалар
* Өлшемдер тұтқалардың ұзындығын есепке алмай көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4012967 / BAR59w/o lid ind |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 7.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 37 046 ₸


