
ProHotel BAR31 таба
- Бар
- Коды:119707
48 186 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BAR31 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукциялық қыздырудан басқа кез келген қыздыру түрі бар пештерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Ішкі қабаты сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан, ортаңғы қабаты алюминийден, сырты мыстан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Сақтауға арналған тесігі бар ыңғайлы тұтқа
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4021440 / BAR31 copper |
| Биіктігі | 50 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 48 186 ₸


