
ProHotel BAR30 таба
- Бар
- Коды:119706
52 542 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BAR30 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукциялық қыздырудан басқа кез келген қыздыру түрі бар пештерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Ішкі қабаты сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан, ортаңғы қабаты алюминийден, сырты мыстан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Сақтауға арналған тесігі бар ыңғайлы тұтқа
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4021439 / BAR30 copper |
| Биіктігі | 45 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 52 542 ₸


