
Қуыруға арналған таба ProHotel BAR26
- Бар
- Коды:119704
62 147 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BAR26 қайнатпа табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукциядан басқа кез келген қыздыру түрі бар пештерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Ішкі қабаты сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан, ортаңғы қабаты алюминийден, сырты мыстан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Сақтауға арналған тесігі бар ыңғайлы тұтқа
* Өлшемдер тұтқалардың ұзындығын есепке алмай көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4012229 / BAR26 copper |
| Биіктігі | 85 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Көлем | 2 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 62 147 ₸


