
Қуыруға арналған таба ProHotel BAR27
- Бар
- Коды:119705
70 843 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BAR27 бұқтырмасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукциялық жылытудан басқа кез келген жылыту түрі бар пештерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Ішкі қабаты сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан, ортаңғы қабаты алюминийден, сырты мыстан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Сақтауға арналған тесігі бар ыңғайлы тұтқа
* Өлшемдер тұтқалардың ұзындығын есепке алмай көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4012230 / BAR27 copper |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Көлем | 3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 70 843 ₸


