
ProHotel BAR28 қазаны
- Бар
- Коды:119702
73 954 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BAR28 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукциялық қыздырудан басқа кез келген қыздыру түрі бар пештерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Ішкі қабаты сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан, ортаңғы қабаты алюминийден, сырты мыстан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ыңғайлы тұтқалар
* Өлшемдер тұтқалардың ұзындығын есепке алмай көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4012942 / BAR28 copper |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Материал | мыс, тот баспайтын. болат, алюминий |
| Көлем | 3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 73 954 ₸


