
Таба ProHotel 12034B-15
- Бар
- Коды:119772
11 783 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 12034B-15 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде пештерде, конвекциялық пештерде, қуыру және наубайхана шкафтарында тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Тұғыр ағаштан жасалған.
* Өлшемдер тұтқалардың ұзындығын есепке алмай көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4021903 |
| Биіктігі | 30 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 155 мм |
- Бағасы: 11 783 ₸


