
Таба ProHotel 12716
- Бар
- Коды:119774
13 440 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 12034B-15 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде пештерде, конвекциялық пештерде, қуыру және наубайхана шкафтарында тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Тұғыр ағаштан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4021908 |
| Биіктігі | 25 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 215 мм |
- Бағасы: 13 440 ₸


