
Таба VIATTO 101325
- Бар
- Коды:264849
39 666 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101325 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель біркелкі қыздыруға мүмкіндік беретін үштік түбімен және тойтармалардағы 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 39 666 ₸







