
Таба VIATTO 101331
- Бар
- Коды:264847
63 561 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101308 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель біркелкі қыздыруға мүмкіндік беретін үштік түбімен және тойтармалардағы 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.2 кг |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 63 561 ₸







