
Таба VIATTO 101302
- Бар
- Коды:269171
34 321 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101302 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель тойтармалардағы 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.45 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 12 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 34 321 ₸







