
Таба VIATTO 101307
- Бар
- Коды:187991
68 569 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101307 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.25 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 50 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 68 569 ₸







