
Таба VIATTO 101342
- Бар
- Коды:250718
22 699 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101342 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.5 кг |
| Биіктігі | 130 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 22 699 ₸






