
Таба VIATTO 101308
- Бар
- Коды:188030
81 244 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101308 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа көлемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 71.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 81 244 ₸







