
Таба VIATTO 101326
- Бар
- Коды:296988
41 265 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101326 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель тойтармалардағы 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 120 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 41 265 ₸






