
Таба VIATTO 101613
- Бар
- Коды:250716
16 083 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101613 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.27 кг |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 2 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 16 083 ₸






