
Таба VIATTO 101328
- Бар
- Коды:299523
59 358 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101328 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель тойтармалардағы 2 тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 18 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 59 358 ₸






