
Таба VIATTO 101618
- Бар
- Коды:253529
23 824 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101618 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.3 кг |
| Биіктігі | 155 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 23 824 ₸






