
Қуыруға арналған таба VIATTO 101605
- Бар
- Коды:205367
15 722 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101605 қайнатпа табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель ұзын тұтқамен және үштік "сэндвич түбімен" жабдықталған. Қуыруға арналған таба индукциялық пештер үшін жарамды. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қалыңдығы: 0,8 мм
- Тұтқаның ұзындығы: 220 мм
* Өлшемдері тұтқасыз көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.2 кг |
| Биіктігі | 70 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 2.2 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 15 722 ₸


