
Таба VIATTO 101612
- Бар
- Коды:188066
15 280 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101612 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.75 кг |
| Биіктігі | 85 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 1.3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 140 мм |
- Бағасы: 15 280 ₸






