
Таба VIATTO 101701
- Бар
- Коды:205373
13 463 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101701 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель ұзын тұтқамен және үштік "сэндвич түбімен" жабдықталған. Таба индукциялық пештер үшін жарамды. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қалыңдығы: 0,8 мм
- ТЖҚ қалыңдығы: 3 мм
- Тұтқаның ұзындығы: 220 мм
* Өлшемдері тұтқасыз көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.66 кг |
| Биіктігі | 40 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 13 463 ₸


