
Қуыруға арналған таба VIATTO 101614
- Бар
- Коды:306849
17 104 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101614 қайнатпа табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель тұтқамен, қақпақпен және үштік "сэндвич түбімен" жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- Тұтқаның ұзындығы: 200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.1 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 2.8 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 17 104 ₸


