
Таба VIATTO 101705 d=28 см h=4.8 см (тот баспайтын. болат)
- Бар
- Коды:324713
19 194 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101705 таба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында индукциялық табаларды қоса алғанда, пісіру беттерінің кез келген түрлерінде тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель жоғары қарай кеңейтілген моншақпен және ілуге арналған тесігі бар тұтқамен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, беті атласты.
Ерекшеліктері:
- жылудың біркелкі бөлінуімен жылдам қыздыруға арналған 3 қабатты түбі
- Қызуды азайту үшін нүктелі бекіткіші бар қуыс тұтқа
- Оңтайлы жылу өткізгіштік
- Тазалаудың қарапайымдылығы
- Ұзақ пайдалану мерзімі үшін коррозияға төзімділік
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қалыңдық:
- Қабырғасы: 0,8 мм
- Түбі: 3 мм
- Диаметрі: 280 мм
- Тұтқасыз биіктігі: 48 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 101705 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.12 кг |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 19 194 ₸


