
Таба VIATTO 101329
- Бар
- Коды:220186
92 762 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101329 табасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель үштік түбімен жабдықталған, бұл өте біркелкі қыздыруға және тойтармалардағы 2 тұтқаға қол жеткізуге мүмкіндік береді. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 27 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 92 762 ₸


