
Қуыруға арналған таба VIATTO 101608
- Бар
- Коды:296990
19 041 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101608 қайнатпа табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель тұтқамен, қақпақпен және үштік "сэндвич түбімен" жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.38 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.55 кг |
| Биіктігі | 130 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 4.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 19 041 ₸


