
Қуыруға арналған таба VIATTO 101604
- Бар
- Коды:296989
12 225 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101604 қайнатпа табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель тұтқамен, қақпақпен және үштік "сэндвич түбімен" жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған және индукциялық плиталар үшін жарамды.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- Тұтқаның ұзындығы: 200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.88 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.03 кг |
| Биіктігі | 65 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 1.65 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 12 225 ₸


