
Таба VIATTO 101704
- Бар
- Коды:188062
19 388 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101704 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Назар аударыңыз! Фотосуретте әртүрлі өлшемдегі бірнеше ұқсас модельдер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.133 кг |
| Биіктігі | 47 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: 19 388 ₸


