
Таба VIATTO 101707
- Бар
- Коды:188052
26 428 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101707 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Назар аударыңыз! Фотосуретте әртүрлі өлшемдегі бірнеше ұқсас модельдер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.45 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.58 кг |
| Биіктігі | 50 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 26 428 ₸


