
Таба VIATTO SD11808
- Бар
- Коды:158028
14 685 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SD11808 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159062 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.667 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.833 кг |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 2 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 14 685 ₸





