
Таба VIATTO 101706
- Бар
- Коды:188060
24 515 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101706 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Назар аударыңыз! Фотосуретте әртүрлі өлшемдегі бірнеше ұқсас модельдер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.18 кг |
| Биіктігі | 49 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 24 515 ₸





