
Таба VIATTO 101809
- Бар
- Коды:188031
44 705 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 101809 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Бұйым күюге қарсы жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу тарату қабатының қалыңдығы (ЖТҚ): 3 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.97 келі |
| Биіктігі | 55 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 44 705 ₸


