
Таба VIATTO SD12010
- Бар
- Коды:158027
16 341 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SD12010 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159877 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.833 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 16 341 ₸





