
Таба VIATTO SD12416
- Бар
- Коды:158025
20 722 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SD12416 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159879 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.677 келі |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 20 722 ₸




