
Таба VIATTO SD13021
- Бар
- Коды:158022
34 803 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SD13021 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159882 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.667 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.867 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 34 803 ₸




