
Таба VIATTO SD12617
- Бар
- Коды:158024
23 712 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SD12617 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159880 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.667 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.833 кг |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 9 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: 23 712 ₸




