
Таба VIATTO SD12213
- Бар
- Коды:158026
17 820 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SD12213 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159878 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.167 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.333 кг |
| Биіктігі | 130 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 17 820 ₸




