
Таба VIATTO SD12818
- Бар
- Коды:158023
29 893 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SD12818 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, түбі - үштік.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159881 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.333 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.5 кг |
| Биіктігі | 180 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 11 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 29 893 ₸




