
Таба WOK VIATTO VA-36WP
- Бар
- Коды:220307
75 851 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WOK VIATTO VA-36WP таба қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Терең және жартылай шеңберлі пішіннің арқасында температура біркелкі бөлінеді, бұл тағамды дайындауға барлық артықшылықтарды береді. Модель тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.67 кг |
| Биіктігі | 49 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 75 851 ₸


