
Таба WOK Hurakan HKN-WPD06C
- Бар
- Коды:103407
75 537 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WOK Hurakan HKN-WPD06C таба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Бұйым ыңғайлы тұтқалармен жабдықталған.
Тексерілді: таба HKN-ICW50D және HKN-ICW35M плиталарында жұмыс істейді.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қақпақтың биіктігі мен тұтқалардың ұзындығын ескеретін өлшемдер: 480х360х240 мм
- Қаптамадағы габариттері: 450х450х180 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.25 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.75 кг |
| Биіктігі | 105 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 75 537 ₸


