
Таба WOK Hurakan HKN-WPH04C
- Бар
- Коды:103415
85 962 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WOK Hurakan HKN-WPH04C таба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Бұйым ыңғайлы тұтқалармен жабдықталған.
Тексерілді: таба HKN-ICW35M плитасында жұмыс істейді.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қақпақтың биіктігі мен тұтқалардың ұзындығын ескеретін өлшемдер: 650х360х240 мм
- Қаптамадағы габариттері: 385х595х185 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179875 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.8 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 85 962 ₸


