
Таба WOK Hurakan HKN-WPH03C
- Бар
- Коды:103414
82 449 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WOK Hurakan HKN-WPH03C таба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Бұйым ыңғайлы тұтқалармен жабдықталған.
Таба HKN-ICW35M плитасында жұмыс істейді.
Жеткізу көлеміне қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қақпақтың биіктігі мен тұтқалардың ұзындығын ескеретін өлшемдер: 640х355х250 мм
- Қаптамадағы габариттері: 375х615х190 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179873 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.75 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.2 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 355 мм |
- Бағасы: 82 449 ₸


