
Таба WOK Hurakan HKN-WP1
- Бар
- Коды:85801
73 512 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WOK Hurakan HKN-WP1 таба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Табаның құрылымы үш қабатты, ортасында (түбі мен қабырғалары) алюминий қабаты бар, ол табаны жеңілдетеді және жылуды біркелкі таратады. Бұйым ыңғайлы тұтқамен жабдықталған.
Қуыруға арналған табада тегіс жылыту беттерінде қолдануға болатын көлбеу түбі бар. Индукциялық пештерде табаның болуын анықтайтын сенсор WOK бүйірінде орналасуы керек, әйтпесе плитаның қисаюына байланысты ол анықталмайды.
Тексерілді: таба HKN-ICW50D плитасында жұмыс істейді және HKN-ICW35M плитасында жұмыс істемейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қалыңдық:
- Қабырғасы: 2,5 мм
- Қақпақ: 1 мм
- Қаптамадағы габариттері: 365х365х115 мм
- Қаптамамен бірге салмағы: 4 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 73 512 ₸


